Príplatková výbava

Prečo sa trochu nerozmazlit?

Základná výbava víriviek vykúzli vašu spokojnosť. V nadštandardu vám pribalíme vychytávky, ktoré pôžitok posunú za hranicu predstavivosti.

Možnosť ovládania zo všetkých kútov sveta, štýlové osvietenie a navrch fontánka? Alebo snáď radšej trochu hudby?

Vyberajte a nechajte sa inšpirovať. Odmeňte sa.

Váš sen o úplnom luxuse si zaslúži realizáciu.

  • Gecko plus – vyššia rada panela k.800

Väčšia ovládací panel a viac tlačidiel ako pri štandardnom paneli k.500. Tento sa volá k.800, ovláda až päť púmp a nemá problém s češtinou ani s konfiguráciou na pridanú výbavu.

Oproti základu si tiež pamätá čas pri výpadku prúdu.

  • Gecko k.1000

Najluxusnejšie riešenie pre ovládanie funkcií. Plne dotykový kapacitný displej je skutočnou interaktívny hviezdou. Hravo si poradí aj s češtinou.

Luxusné dotykové ovládanie.

  • Balboa BP2100

Top model na poli ovládanie víriviek. Bombastická riadiaca jednotka, ktorú dodávame vrátane plne dotykového displeja so štýlovými ikonkami.

Ozajstní fajnšmekri majú možnosť prikúpiť celosvetovej ovládania vane cez wifi.

  • Vzduchovač Balboa

Spoľahlivý americký výrobca Balboa dodáva len tie najlepšie vzduchovače. Počet trysiek sa líši podľa konkrétnych modelov.

Vzduchovač inštalujeme do víriviek s 8 až 12 tryskami. Ak si budete priať, rozmiestnime je presne podľa vašich požiadaviek.

  • Vzduchovač CG AIR s predehrevom vzduchu

Firma CG AIR platia za najpovolanejšieho špecialistu na vzduchové systémy vírivých vaní. K špičkovému kanadskému Blower dodáme 400 kW predohrev vzduchu pre ešte príjemnejšie zážitky z relaxácie.

Inštalujeme spoločne s 8 až 12 vzduchovými tryskami. Tie vieme rozmiestniť individuálne na vaše želanie.

Najlepšie izolácie pre vonkajšie použitie

K štandardnej izoláciu z PUR peny pridáme vrstvu s hliníkovou fóliu. Tá odráža teplo späť. 1 cm také izolácia vydá za 10 cm bežného polystyrénu. Používa sa aj v stavebníctve na zateplenie celých domov.

Kombinácia extrudovaného polystyrénu a správne umiestnené ALU fólie vytvára trojitú izoláciou. Nie nadarmo sa nazýva zateplením budúcnosti. Samozrejme, všetko zo špecializovanej českej dielne.

Dbáme na funkčnosť. Na rozdiel od iných výrobcov nenechávame v zateplenia diery. Zbytočne tak nesprávnym vykonaním neznižujeme funkčnosť.

Ušetríte až stovky korún ročne. PUR pena síce vírivku zaizoluje, niekedy však prestane tesniť a oprava býva nákladná. Pri teplote 37 ° C zime vám vo vrecku zostane 500 – 1000 Sk mesačne navyše. V lete je to 200-400 Sk / mesiac v závislosti na veľkosti vírivky.

Ak sa rozhodnete vaňu v zime nepoužívať a stiahnete teplotu na 15 ° C, náklady sa znížia o cca 100-400 Sk / mesiac.

Podvodné svetlá

Malá LED svetlá pod hladinou podčiarkujú štandardné osvetlenie. Krásne presvecujú vodu, mení farby a navodzujú luxusnú atmosféru. Vírivka sa tak mení vo vizuálny zážitok.

Dizajnové svetlo na opláštenie vírivky

Svetelná čerešnička na torte pre skutočných fajnšmekrov.

Nebojte sa preukázať svoj zmysel pre efekt a rozsvieťte vírivku podľa vlastných predstáv.

Farby opláštenia sú variabilné.

Opláštenie z umelého kameňa

Skvelá voľba pre tých, ktorí chcú mať z vírivky plnohodnotný prvok exteriéru. Verná imitácia farby piesku alebo sivého kameňa zapadne na vašu záhradu sa zemitú samozrejmosťou.

Sme skalopevne presvedčení, že sa vám bude páčiť.

PVC opláštenie Luxury

Páčil by sa vám vzhľad vane v tóne dreva? Alebo vás oslovujú menej prírodnej farby?

V IDOL SPAS vyrábame opláštenie len z českých materiálov – kvalitných PVC paluboviek potiahnutých fóliou RENOL. Tie sa na okná, dvere alebo fasády používajú po celej Európe a ich vzorkovník má viac ako 70 odtieňov farieb.

Náš favorit? Opláštenie v dizajne zlatý dub!

Fontána vírivky

Dokreslite príjemnú atmosféru nielen pre tie chvíle, kedy ste vo vírivke. Fontána bude vhodnou dekoráciou vašej záhrady i pri letnom grilovaní, naladí vás na upokojujúce vlnu pri práci na záhrade či leňošenie.

Všetky naše fontány dodávame s ovládacím ventilom.

Termokryt vírivky

Kvalitné termokryt má zhora izolovať vírivku a brániť úniku tepla z vody. Nezabúdajte však ani na jeho vizuálnu funkciu. Správne zvolený termokryt jemne dopĺňa vzhľad vašej vane.

Vyrábame odolné a funkčné termokrytom z kvalitnej koženky v rôznych prevedeniach, farbách a hrúbkach podľa vášho želania.

Termokryt vírivky je určený k dlhodobému využitiu. Uvidíte sami, že sa stane neoddeliteľnou súčasťou vašej vírivky.

Balboa Microsilk

Chcete počuť šumenie vody? Cítiť jej hebkosť? Prevratná novinka vo svete terapia má meno MikroSilk!

Zvyšuje úroveň kyslíka vo vode a vytvára spústy mikro bubliniek. V prekysličenie vode čistí vaše telo. Sú veľmi blahodarné pre vašu pokožku. Posilňujú kožné bunky, stimulujú imunitný systém, ničí baktérie a podporujú vaše zdravie.

Mladšími vás bohužiaľ neurobíme. Zvýšená úroveň kyslíka však stimuluje prirodzenú produkciu kolagénu, prírodného anti-aging prostriedku. Už dvadsať minút používania denne je poznať. Vaša pokožka sa rozjasní a vyhladí. Zlepší sa regenerácia kožných buniek, šumivý oblak kyslíka podporí cirkuláciu a bunkové dýchanie.

Budete sa cítiť lepšie a vyzerať čerstvo. Vaša kúpeľ ešte nikdy nemala tak hladko zamatový podtón.

MicroSilk je nezávislý na systéme vírivky. K jeho používaniu preto nie je potrebná riadiaca jednotka Balboa.

Gecko in.touch

Ovládanie vírivky cez internet

Vďaka technológii firmy Gecko bude mať vaše vírivka pripojenie na wifi aj možnosť ovládania cez internet. S Gecko in.touch ovládate funkcie vírivky pomocou mobilného telefónu, či už sa nachádzate kdekoľvek na svete.

Aplikácia zadarmo pre Android alebo Iphone vám zároveň stráži dobu výmeny filtra aj ďalšiu potrebnú údržbu. Hlavne u komerčných víriviek treba využijete aj možnosť inštalácie separátnych tlačidiel pre spustenie jednotlivých čerpadiel.

Gecko in.stream

Hudba pre vašu vírivku

Hudbu z vášho telefónu si teraz prehráte priamo počas relaxácie v bublinkách. Vďaka technológii firmy Gecko je to jednoduché! Aplikácia zadarmo pre Android alebo Iphone prepojí váš mobilný telefón s vírivkou cez bluetooth. Pre vaše obľúbené melódie tak nemusíte pohnúť ani palcom.

In stream je moderný systém firmy Gecko, ktorý dá vašej kúpeli zvuk.

UV lampa a chlorinátor

Ušetrite náklady na údržbu vody

Vírivka, vybavená kartušovou alebo pieskovou filtráciou sa nezaobíde bez chemickej úpravy vody. UV lampa alebo chlorinátor vám na chémiu pomôžu šetriť. UV lampa pôsobí priamo na vodu, ktorú dezinfikuje pomocou UV žiarenia. Chlorinátor (zvaný tiež solinátor) postupne z bazénovej soli vyrába chlór.

Tahle dvojka pomocníkov sa oplatí!

Dávkovač aromaterapie

Najlepší spôsob, ako prevoňať vašu vírivku.

Dávkovanie vôňa priamo do vody ovplyvňuje kvalitu kúpeľa. Preto sa zásobník inštaluje na vzduchové čerpadlo. Namiesto vody tak prevoniate vzduch. V tejto nadpozemské atmosfére sa vám bude chcieť zavrieť oči a snívať.

Náš vonný dávkovač pre vás bude tým pravým, ak si potrpíte na luxus. Lacným aromaterapiím hovoria naše čuchové receptory “nie”.

Pre aplikáciu tejto technológie budete potrebovať vzduchové trysky na vašom čerpadle.

 

Schody vírivky

Malý krok pre človeka, veľký skok k úžasnému odpočinku.

Do našich víriviek sa teraz ľahko dostanete po schodoch z PVC značky Luxury. Vieme ich pre vás vyrobiť vo všetkých nadštandardných farbách. Pri svojich rozmeroch 70 cm x 70 cm x 40 cm (šírka x hĺbka x výška) vám pomôžu vkročiť do vírivky bezpečne a s glancom.