Trysky

Najdôležitejší prvok, poskytujúca dokonalú masáž. Takú, ktorá vám sprostredkuje iba príjemný zážitok a žiadny iný.

Počas 15 rokov na trhu sme preskúmali a vyskúšali desiatky druhov trysiek od rôznych výrobcov. Preto si trúfame tvrdiť, že dnes ponúkame to najlepšie. Trysky americkej firmy CMP majú krásny nadčasový dizajn a spĺňajú naše prísne požiadavky na výkon.

Primárne používame veľké rotačné masážne trysky, občas doplnené o trysky malé.

Priame trysky fyzioterapeuti vôbec neodporúčajú, napriek tomu sú u lacnejších typoch víriviek najpoužívanejšie. Dôvodom je ich nízka cena. Ak budete trvať na ich namontovanie, prižmúrim obe oči a na vaše želanie sa do toho dáme.

Na rovnaké množstvo trysiek a čerpadlo je ich výkon najväčšie a najsilnejšie pre dokonalú masáž. Hlavná výhoda ale je že si ich môžete nastaviť ako na priame tak na rotačné, ktoré dokonale rozmasírovávají svaly a telo. Oproti napríklad čínskym tryskám majú až dvojnásobnú silu a žiadne čínske trysky nemajú možnosť nastavenia ako na priame tak na rotačné. To umožňujú iba dýzy CMP či Balboa.

Pri rozhodovaní o kúpe vírivky dajte určite na výkon čerpadiel a zvolenej typy trysiek. Lacné priame trysky sa vyskytujú v lacných vírivkách. Ale keď si ich vyskúšate, zistíte že po 5 minútach sú priame trysky nepríjemné a vyložené vás telo začne svrbieť. Masér Vás tiež netlačia stále na jednom mieste, ale rozmasírovává telo, tak aby sa svaly uvoľnili. To práve robia rotačné trysky. Málokto si vyskúša vírivku pred tým, než ju kúpi. Odporúčame aspoň si preveriť či vírivka má skutočne rotačné trysky a nie len priame ktoré sú až 10x lacnejšie ako tie rotačné. V tom je práve veľký cenový rozdiel víriviek.

Len tie najdrahšie vírivky a značky používajú iba rotačné trysky. Napríklad firma Artesian. Majú iba trysky rotačné od firmy Balboa. Ale cena je závratná. My Vám ponúkame tú najlepšiu kvalitu za prijateľnú cenu a vírivku vyrobenú v SR za použitia tých najlepších komponentov z USA či Kanady. Tiež používame najvýkonejší čerpadlá od firmy Waterway USA, ktoré ponúka až 5HPS na čerpadlo. Vďaka patentovanej technológii majú neskutočný výkon vzhľadom na spotrebu elektrickej energie. Oproti iným čerpadlám sú veľmi výkonné a energeticky nenáročná.

Priame lacné trysky ktoré sú podľa nás neprofesionálne. Vo väčšine víriviek ich nájdete. V našich vírivkách len na výslovné želanie.

Fotky priamych trysiek viď nižšie.