Technológie vírivek IDOL SPAS

Technológia vířivek Gecko

Gecko je hlavným ovládacím a technologickom prvkom všetkých víriviek IDOL SPAS. Jedná sa o ovládací panel a riadiacu jednotku od špičkového kanadského výrobca. Zvláda aj kúrenie a ohrev vody.

Výrobky Gecko sú vysoko spoľahlivé a ovplyvňujú tak priaznivo životnosť celého zariadenia.

Ovládacia panel vírivky Gecko k800

Ovládacia panel vírivky gecko k500

Riadiaca jednotka vírivky Gecko

Čerpadlá víriviek IDOL SPAS

Vieme, aké dôležité sú čerpadlá pre každú vírivku. Do tých našich preto vyberáme iba tieto čerpadlá, ktorá splní naše prísne požiadavky – dlhá životnosť, ekonomickosť, efektívnosť a tichý chod.

Na kvalite čerpadiel záleží, ako veľmi bude vaša masáž príjemná a zdraviu prospešná.

Čerpadlá vírivky Waterway USA

Čerpadlá vírivky Balboa USA

Čerpadlá vírivky Gecko Kanada

Výkoné blower vírivky aj s predhrevom vysávaného vzduchu

Montujeme len kvalitné Blower CG-Air, Balboa atď, ktoré majú dlhú životnosť a vysoký výkon. Možnosť aj príplatku na blower s ohrevom vysávaného vzduchu. Čo je veľmi príjemné hlavne v zimnom období pri vonkajšom použití. Blower slúži k perličkové masáži a kúpeli. Stúpajúci perličky vztlakom pôsobí stimulačne na pokožku, znižujú svalové napätie a zvyšujú látkovú premenu.

Blowery vírivky IDOL CZ

Blower vírivky Balboa USA

Izolácia a dno českej vírivky IDOL SPAS pre vonkajšie i horské využitie

Izolácia je ďalší veľmi dôležitou časťou vírivého bazéna a swim spa. Kvalitná izolácia udržuje teplo vonkajšieho vírivého bazéna a výrazne finančne zlacňuje jeho prevádzku. Dbajte na to aby vírivka mala čo najlepšie izoláciu. Naše vírivé bazény sú vybavené tak zvanú rekuperáciou tepla. To znamená, že kvalitná izolácia je na dne a na opláštenie vírivky, čo využíva aj tepla motorov k ohrané vody vírivého bazénu. Samotná cirkulácie nášho vírivého bazéna zvýšia bez Použité kúrenia za hodinu teplotu vody o 1-2 stupne. Dôležité je spracovanie aby teplo naozaj neutekal.

Plastové alebo sklolaminátové dno vírivky je tiež pokryté izoláciou a bráni vírivku pred vlhkosťou a vniku hmyzu a hlodavcov.

Kvaltiní izolace vířivky idol spas

Kvaltiná izolácie Idol spas