Vírivky IDOL SPAS

Znalosti v predaji vírivých vaní a bazénov sme zbierali dlho pred vznikom našej spoločnosti. Na základe 13 rokov skúseností sme sa rozhodli ponúknuť vlastnej vírivky značky IDOL SPAS.

Všetky vane IDOL SPAS sú vyrábané v Českej republike s použitím najkvalitnejších materiálov a komponentov. Aby sme splnili sľubu absolútnej spoľahlivosti a dlhej životnosti, vždy dávame záruku:

5 rokov na kovovú konštrukciu
15 rokov na akrylát
2 roky na všetky ostatné komponenty

Každá vírivka spĺňa najvyššie štandardy, ktoré si sami stanovujeme.

 

Oddajte sa dostupnému luxusu českých víriviek IDOL SPAS

Ručíme za špičkovú kvalitu všetkých použitých komponentov. Myslíme na pohodlie i jednoduché ovládanie. Pri navrhovaní nových modelov spolupracujeme s profesionálnymi fyzioterapeutmi a ďalšími odborníkmi.

Naše komfortné vírivky navrhujeme s dôrazom na ergonómiu a s ohľadom na vaše požiadavky.

Technológia CG Air, Waterway, Lucite, Gecko a Balboa zaistí každej vírivke dlhú životnosť, jednoduchý servis a skvelý výkon. Jednoduché ovládanie vieme dodať aj s celosvetovým dosahom cez internet. Dokonalú masáž v našich vírivých vaniach zaisťujú trysky od americkej spoločnosti CMP.

 

Náš zákazník si vždy príde na svoje

IDOL SPAS vírivky sa pýši paletou rôznych veľkostí i funkcií. K základnému vybaveniu ponúkame za príplatok technológie a doplnky, ktoré váš zážitok umocnia oveľa viac.

Máte pochybnosti o priestore na umiestnenie vírivky?

V našej ponuke nájdete aj také, ktoré nasťahujete bežne používanou šírkou interiérových dverí 80 cm. Vonkajšie vírivky určené nielen na záhradu si bez problému spoločne užije aj početná rodina.

 

Atypické modely každému na želanie

Všetky naše vírivky, vrátane tých nerezových, vám radi vyrobíme na mieru. Individuálny a profesionálny prístup z našej strany je samozrejmosťou.

Video z výroby: